Jeg skulle ønske jeg var flink til å male, så kanskje kunne jeg male alle demonene som river og sliter i meg på innsiden, frem og tilbake, opp og ned, bort og tilbake. Jeg skulle ønske jeg var god til å synge, så kanskje kunne jeg funnet toner og vers som beskriver smerten og desperasjonen. Jeg skulle ønske jeg var flink med hendene, så kanskje kunne jeg bygget en skulptur av svarte tanker, endeløse mareritt og minutter, timer og dager med vill motstand uten mening.
Jeg skulle ønske det fantes ord som beskrev sterkt nok, det som spiser meg opp, bit for bit, på innsiden. Jeg kan si det gjør vondt, jeg kan si det er uutholdelig. Men ordene rommer ikke noe av det jeg føler, det blir ufattelig banalt.
Smertene kommer som spark i mellomgulvet, igjen og igjen, uten pause. Jeg blir liggende skadd på bakken, og akkurat i det jeg finner krefter til å komme meg opp på alle fire, kommer et slag til, og et til og et til. Det er feigt å sparke en som allerede ligger nede! Gi meg ihvertfall tid til å reise meg opp igjen, gi meg en pust i bakken, tid til å samle meg igjen etter slagsmålet. Så kan vi sloss igjen. (selv om det egentlig ikke er noe vits, for du slår bare til med dobbel så stor kraft enn forrige gang, så jeg blir liggende enda mer skadet enn jeg trodde var mulig.
Repeat.
Repeat.
Repeat.
Det er nok nå smerten, la meg være i fred.
Vær
så
snill
Jeg er så lei av å klage. Jeg skulle ønske jeg kunne si at ting går fremover, at livet har begynt å smile til meg. Men gidder ikke juge. Jeg føler meg dårlig – om mulig, enda verre en da jeg var innlagt. Føkk.
Jeg kjenner et intenst behov for å bli sett, for å bli hørt og anerkjent. Men velger å krype inn i det » trygge » skallet mitt.
privat//
Legger til to musikkvideoer av Apocalyptica som er det eneste jeg hører på for tiden.
– happypain
Elsker apocalyptica! 🙂
LikerLiker
Hold ut ❤
En dag klarer du å takle smerten, og den dagen vil du begynne å bygge deg et liv du er fornøyd med, og det er så absolutt verdt å vendte på og kjempe for! 🙂
LikerLiker
Stay strong <3<3<3
Ting vil forandre seg ❤
LikerLiker
Stay strong kjære deg!
❤ ❤ styrkeklemmer ❤
LikerLiker
Kjære fine deg, du fortjener så utrolig mye mer! Får du er så utrolig mye for alle andre. Du er sterk, du er fantastisk og du skal klare dette! Stay strong ❤
LikerLiker
Kristine:
Tusen takk Kristine! sender masse masse varme klemmer til ❤
LikerLiker
Nea Milly Ging: ‘
stay strong, du også ❤
LikerLiker
Elise:
Sender en stor haug styrkeklemmer til deg og, håper du klarer å passe litt på deg selv.
<3<3<3
LikerLiker
Linda:
Jeg og!
LikerLiker
hardthings:
awww, vennen ❤ Stå på du og, masse varme tanker og gode klemmer til deg ❤
LikerLiker
Du betyr så mye for meg. ❤ Aldri la smerten vinne, du skal klare det! Sender masse klemmer til deg. ❤
LikerLiker
stay strong ! Hvor får du tak i barberblad ?
LikerLiker
Miriam:
Tusen takk Miriam! du betyr så utrolig mye for meg og ❤ hvordan går det ( visst du skal svare ærlig ) ?
Sender en hel haug med klemmer og tanker til deg ❤
LikerLiker
Anonym:
takk, du og!
Det føler jeg egentlig ikke for å svare på, vil helst ikke gi folk ideer, vist du skjønner.
Stå på! ❤
LikerLiker